„Mniejszy cud”, moja nowa książka, w księgarniach od 15 kwietnia

Mniejszy_cudCo by było, gdyby przypadek nie istniał? Gdyby naukowcy odkryli nagle prawo, które rządzi zdarzeniami losowymi?

„Mniejszy cud” to science fiction z lekką domieszką kryminału. Akcja dzieje się w świecie, w którym ludzi potrafią wpływać na to, jak często przytrafia im się pech. Robert to młody naukowiec – ma trzydzieści dwa lata i właśnie pracuje nad projektem życia: wydrukiem sztucznej nerki z komórek własnych pacjenta. Mark jest młodszym o rok policjantem. Pilnuje przestrzegania przepisów z nowego kodeksu karnego, chroniącego ludzi przed nieszczęściami. Ich losy kilkakrotnie się stykają, a kiedy wreszcie się przetną, w świecie, w którym przypadek nie istnieje, nagle zdarza się coś naprawdę dramatycznego…

Parę słów o książce pojawiło się na focus.pl. Jan Stradowski, konsultant naukowy „Mniejszego cudu”, napisał między innymi: Czyta się to bardzo fajnie, a dodatkowe smaczki zapewniają liczne akcenty naukowe i technologiczne. Cała informacja znajduje się tutaj.

Książkę wydało wydawnictwo Akurat. Na rynku pojawiła się 15 kwietnia. Można już znaleźć m.in. w sklepie Muzy, na empik.com, w Merlinie. Z niejasnych powodów w tej ostatniej księgarni napisano tam, że to mój debiut, co oczywiście jest odległe od prawdy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: